Wysyłka do 24h
Najniższe możliwe ceny
plakaty-obrazki-12304299-2817987119.jpg
Kategoria 2

Najwyższa jakość druku

05 Sierpień 2021

W Abudzi.pl długo zastanawiano się jaką technologię druku wybrać, aby wydruki były najwyższej jakości, bezpieczne i cieszyły oko przez lata. Wybór padł na ploter firmy Epson, która jest pionierem profesjonalnego druku pigmentowego.

Ploter Epson – bo liczy się precyzja


Ploter Epson pozwala tworzyć wysokiej jakości, profesjonalne wydruki. Oryginalne atramenty, które są wykorzystywane w Abudzi.pl, gwarantują imponującą dokładność odwzorowania koloru oraz trwałość wydruków. 

Druk pigmentowy – najważniejsze jest bezpieczeństwo i najwyższa jakość


Druk pigmentowy wykorzystuje technologię, w której nośnikiem koloru jest woda. Dzięki temu nie jest on szkodliwy w ekspozycjach wewnętrznych i bezpieczny dla Twojego dziecka. Pod względem jakości druk pigmentowy to najlepsza opcja, wykorzystująca szeroką przestrzeń barw.

Wszystkie nasze prace drukujemy w najwyższej jakości. 

Znacznie trwalsze rezultaty – Abudzi.pl spełnia oczekiwania wymagających odbiorców


Tusze pigmentowe pozwalają zwiększyć długowieczność wydruków. Wydrukowane na odpowiednim papierze i przechowywane w odpowiedni sposób powinny zachować niepogorszoną formę nawet przez kilkadziesiąt lat. Dzięki temu metryczki oraz inne produkty zakupione w Abudzi.pl będą piękną pamiątką na wiele lat.

Druk z drukarek domowych nie jest odporny na promienie UV i szybko blaknie. Tylko odpowiedni druk stosowany w Abudzi.pl pozwoli zachować pamiątkę w nienaruszonym stanie przez wiele lat. 

Fotograficzny, matowy papier wysokiej jakości


Produkty, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym przeznaczone są do ekspozycji w ramach, dlatego drukowane są na papierze matowym. Dzięki temu można uniknąć „podwójnego odbicia”, które występuje na papierach błyszczących lub satynowych.

Papier wykorzystywany w Abudzi.pl posiada specjalną powłokę przyjmującą tusz, która zwiększa odwzorowanie kolorów oraz jest odporna na rozmazywanie podczas wysychania. Papier matowy daje możliwość intensywnego zadruku w kolorze oraz uzyskania głębokiej czerni.

Zaufaj profesjonalistom 


Jakość i bezpieczeństwo to dwa słowa, którymi kierowało się Abudzi.pl przy wyborze technologii drukowania.

Zanim zdecydujesz się na zakup plakatu do pokoju dziecięcego, sprawdź czy technika druku oraz wykorzystywane atramenty nie są szkodliwe dla twojego dziecka. Nawet tak niepozorna rzecz może mieć wpływ na zdrowie twojej pociechy.
transport

Szybka dostawa

Wysyłka od pon-pt

payment

Szybka dostawa

Wysyłka od pon-pt

refund

Szybka dostawa

Wysyłka od pon-pt

chat

Szybka dostawa

Wysyłka od pon-pt